Fraieri.ro
Sunt afisati fraieri.ro, filmulete postate si comentate despre acesti fraieri.ro

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fraieri.ro
Sunt afisati fraieri.ro, filmulete postate si comentate despre acesti fraieri.ro
Fraieri.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA

In jos

20072011

Mesaj 

NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA Empty NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA




Fotomodelul de culoare Naomi Campbell a castigat premiul pentru cea mai idioata fraza spusa in limba engleza, anunta El Pais. Premiul a fost oferit de Plain English Campaign, o organizatie care desemneaza cele mai trasnite vorbe spuse de celebritati de-a lungul unui an. Campbell a spus: "Imi place Anglia, in special mancarea traditionala. Nimic nu e mai bun decat o farfurie mare de paste". Pastele sunt, insa, o specialitate culinara italiana. Printre nominalizati s-a aflat si presedintele american George W. Bush, care a scos pe gura urmatoarea perla: "Cineva are o mana buna atunci cand exista alti oameni care joaca cu cartile tale". In 2002, castigator a fost actorul Richard Gere. "Eu stiu cine sunt. Nimeni altcineva nu stie cine sunt. Daca as fi o girafa si cineva mi-ar spune ca sunt sarpe, eu as gandi ca nu sunt, pentru ca, in realitate, sunt o girafa", a spus el.

Sursa : Ziarul
BECK's
BECK's
Administrator
Administrator

Bara Warn : NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA 111010
Browser : NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA Firefo11
Stare de spirit : NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA 30co9hk
Mesaje : 110
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

http://asasini.4rumer.com

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit
- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum